ESI-Aloe Fresh Alito Fresco Spray
  • I Ri

ESI-Aloe Fresh Alito Fresco Spray

Referenca:

700 Lekë

Spraj me veprim shume efikas kunder aromes se keqe te gojes. Permban Aloe vera, fara qitro, vaj Tea tree dhe karbosimetilkitozan te cilat neutralizojne bakteret e kavitetit oral.

Sasia

 

Pagese e Sigurt

 

Transport i Shpejte

 

Cilesi e Garantuar

Përdorimi: 1-2 sprucime brenda gojës.

Referencat specifike

16 produkte të tjerë në këtë kategori: