BIONIKE-DEFENCE ELIXAGE NUIT R3 INTESIVE NIGHT TREATMENT

  BIONIKE-DEFENCE ELIXAGE NUIT R3 INTESIVE NIGHT TREATMENT

  Referenca:

  7,450 Lekë

  Krem nate antirrudhe per te gjitha llojet e lekurave

  Paketimi: 50 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Krem nate antirrudhe per te gjitha llojet e lekurave. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.

  Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

  GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

  Vaj avokado dhe gjalp shea: Veti ushqyese, mbrojtese dhe rigjeneruese.

  KESHILLA

  Perdorimi:

   Pas pastrimit te lekures ne darke, aplikoni kremin ne fytyre, qafe dhe dekolte. Mund ta perdorni dhe si maske, duke e aplikuar ne sasi me te madhe se zakonisht, 2-3 here ne jave. 

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: