Nutriben – Growth 3 (12m+)

  Nutriben – Growth 3 (12m+)

  Referenca: 0026

  2,350 Lekë

  Qumësht për bebe për përdorim nga muaji i 12-të.

  Nutribén ® Growth formula është e dizenjuar për fëmijë mbi 12 muaj.

  Përmban të gjithë lëndët ushqyese për rritjen e shëndetshme të bebes suaj.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Nutribén ® Growth formula është e dizenjuar për fëmijë mbi 12 muaj.

  Përmban të gjithë lëndët ushqyese për rritjen e shëndetshme të bebes suaj.

  Përberja: qumësht i skremuar, shurup glukoze, vajra vegjetale, lecitinë soje, laktoze, vitamina (A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, niacinë, acid folik, acid pantotenik, biotinë), aromë vanilje, inositol, kolinë, taurinë dhe minerale (sulfate të hekurit, zinkut, magnezit, bakrit, jodur potasiumi dhe selenium sodik).

  Përdorimi:

  Lani mire duart dhe enët që do përdorni. Vloni ujin dhe lëreni të ftohet deri në 45°C. Hidhni në biberon sasinë e ujit dhe masat e qumështit sipas tabelës së përdorimit.

  Kujdes:

  Ushqimi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe zhvillimin e fëmijeve. Ky produkt do të përdoret për foshnjat. Përpara se të vendosësh të plotësosh ose të zëvendesosh ushqimin e gjirit me këtë produkt këshillohu me mjekun.

  0026

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: