Lierac Radiance MaskVitamin Enriched Lifting Fluid-Maskë me vitamina për një lëkurë rrezatuese

  Lierac Radiance MaskVitamin Enriched Lifting Fluid-Maskë me vitamina për një lëkurë rrezatuese

  Referenca:

  3,350 Lekë

  Maskë me vitamina për një lëkurë rrezatuese 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim i pasur me vitamina që i jep një shkëlqim të menjëhershëm lëkurës. Në sajë të kombinimit të argjilës së verdhë me ekstraktet e lulekuqes dhe agjentëve me veti anti-rrudhë, tonifikon lëkurën, zbeh shenjat e lodhjes dhe pakëson rrudhat. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkuës dhe për të gjitha moshat. Përdorimi Aplikohet në të gjithë lëkurën, madje dhe në zonën rreth syve e lihet për rreth një minutë të thahet.

  Mund të përdoret si në mëngjes ashtu dhe në darkë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: