Fillerina – Krem Nate Grada 3

  Fillerina – Krem Nate Grada 3

  Referenca:

  8,600 Lekë

  E zhvilluar për të pasqyruar efektet e Trajtimit Dermo-kozmetik Filler Grada 3, kremi i natës rivendos shkëlqimin në fytyrë dhe ‘mbush’ rrudhat. Shumë i butë për lëkurën por njëkohësisht shumë i efektshëm, ky krem nate revolucionar ofron hidratim në thellësi si dhe redukton shfaqjen e rrudhave në fytyrë.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Fillerina kremi i nates grada 3 lufton vijat e holla dhe rrudhat e para gjatë natës.

   E zhvilluar për të pasqyruar efektet e Trajtimit Dermo-kozmetik Filler Grada 3, kremi i natës rivendos shkëlqimin në fytyrë dhe ‘mbush’ rrudhat. Shumë i butë për lëkurën por njëkohësisht shumë i efektshëm, ky krem nate revolucionar ofron hidratim në thellësi si dhe redukton shfaqjen e rrudhave në fytyrë.

  Duke sulmuar rrudhat në një distancë të shkurtër me përbërës ushqyes, si vaji Shea dhe vaji i grurit, Kremi i Nates Grade 1 gjithashtu përdor vajin e bajames së ëmbël, vajin e trendafilit te eger dhe vitaminën E për të korrigjuar dëmtimin që i ndodh lëkurës në jetën e përditshme

  Me përbërës eksfoliues si acidi salicilik, Kremi i nates Grada 3 garanton korigjimin e të gjithë rrudhave dhe vijave të holla.

  Ktheni kohen me Kremin e Natës Grada 3

  Këshillë: Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me Trajtimin Filler dermo-kozmetik Grada 3.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: