Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder-Pudër kompakte nxirëse

  Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder-Pudër kompakte nxirëse

  Referenca:

  3,610 Lekë

  Pudër kompakte nxirëse 9g

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Pudër kompakte ushqyese, e pasur me acid hialuronik, luteinë, vitaminë E dhe vitaminë C.

  Ka një efekt nxirës natyral. I jep shkëlqim dhe gjallëri lëkurës. Testuar dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: