Phyto – Phytocitrus shampo për flokë të trajtuar

  Phyto – Phytocitrus shampo për flokë të trajtuar

  Referenca:

  1,800 Lekë

  Phytocitrus color protect radiance shampoo)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Karkateristikat e produktit:

  Shampo që vë në pah shkëlqimin dhe vitalitetin e flokëve të ngjyrosur. Banjo e vërtetë ndriçuese, PHYTOCITRUS me një teksturë të pasur ruan shkëlqimin e flokëve të trajtuar. Shkëlqimi i ngjyrës vihet re në 77% të subjekteve.

  Indikimet:Shampo për flokë të trajtuar.

  Formulimi:Ekstrakti i grejpfruitit, natyralisht acid, mbyll dhe lëmon thekët e flokut. I bashkohet proteinave të bajames së ëmbël, ristrukturuese, për të siguruar një shkëlqim ekstrem. Një ekstrakt i frutit Hippophae me veti kundër radikaleve të lira dhe mbrojtëse, kontribuon ne stabilizimin e ngjyrës së flokut për një kohë të gjatë. Ultra delikate, baza larëse vegjetale i jep flokëve një efekt mëndafshi të pakrahasueshëm që nga aplikimi i parë.

  Mënyra e përdorimit:-Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
  -Masazhojeni me delikatesë.
  -Shpëlajeni me ujë të bollshëm

  Këshilla për përdorim:Për flokë brilantë dhe të mëndafshtë, pas shampos përdorni një trajtim të përshtatshëm për flokë të trajtuar

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: