Frisolac AC Qumesht per foshnje 0-12 muajsh, 400gr

  Frisolac AC Qumesht per foshnje 0-12 muajsh, 400gr

  Referenca:

  1,650 Lekë

  Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti i lindjes.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti i lindjes.

  Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

  Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

  Frisolac AC eshte nje fomule e vecante , qumesht i hidrolizuar i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 0-12 muajsh.

  Ky qumesht permban nje hidrolizat maksimal te proteines kazeine dhe nuk permban laktoze.

  Trajton simptomat e renda te CMA (alergji nga qumeshti i lopes) si: refluksin, kolikat, dermatitin atopik, fece me permbajtje gjaku.

  Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

  Perberesit:  Nukleotide

  Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

  Frisolac AC eshte formuluar per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe nje rritje te shendetshme si dhe per te ruajtur nje sistem te shendetshem gastrointestinal.

  Sasia 400g

  0+.jpg

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: