Lierac-Deridium Wrinkle CorrectionNourishing Cream-Krem ushqyes dhe anti- rrudhë për lëkurë të thatë

  Lierac-Deridium Wrinkle CorrectionNourishing Cream-Krem ushqyes dhe anti- rrudhë për lëkurë të thatë

  Referenca:

  4,600 Lekë

  Krem ushqyes dhe anti- rrudhë për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Në sajë të kombinimit të ekstrakteve bimore (të bishtkalit, ekinaceas etj) me vitaminën E, vajin e kokosit dhe filtrat mbrojtës ndaj rrezatimit UV, ky krem ushqen lëkurën dhe zbeh rrudhat.

  Parandalohet formimi i rrudhave të mëtejshme, lëkura bëhet më e shndritshme dhe duket më rinore.

  Përdorimi

  Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe/ose në darkë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: