ESI – Le Dieci Erbe Colon Cleanse

  ESI – Le Dieci Erbe Colon Cleanse

  Referenca:

  640 Lekë

  Suplement natyral për rregullimin e aktivitetit intestinal

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Suplement natyral për rregullimin e aktivitetit intestinal

  Le Dieci Erbe Colon Cleanse është një shtesë ushqimore 100% me origjinë natyrale, me bazë principesh bimore në gjendje të favorizojnë funksionin e zorrëve, tretjen dhe jashtëqitjen.

  Bimët që ndihmojnë të rigjeni rregullsinë intestinale

  Aloe Vera, Cascara, Cassia, Ramnus alpino dhe Rabarbaro favorizojnë rregullsinë e tranzitit intestinal. Tarassaco, Liquiriza, Marrubio, Finoku dhe Genziana favorizojnë funksionet tretëse. Aloe Vera gel ka gjithashtu veti pastruese.

  Përdorimi:

  Këshillohet marrja e 1-2 tabletave me shumë ujë, në darkë para se të shtriheni.

  Kujdes: mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.

  Nuk përmban aroma artificiale, ngjyrues artificiale, gluten, laktozë, OMGJ

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: