JOWAE WRINKLE SMOOTHING RICH CREAM -Krem anti-rrudhe per lekure te thate dhe ate sensitive

  JOWAE WRINKLE SMOOTHING RICH CREAM -Krem anti-rrudhe per lekure te thate dhe ate sensitive

  Referenca:

  3,250 Lekë

  Krem anti-rrudhe per lekura te thata dhe ato sensitive -40 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Krem anti-rrudhe per lekura te thata dhe ato sensitive. Fytyra vizualisht do te duket me e re, e bute dhe e shkelqyeshme.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Ginseng i kuq - Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

  - Peptide zbutese

  - Acid Hialuronik

  - Glicerine vegjetale

  - Vitamine E

  - Gjalp Shea

  - Vaj Makadamia

  KESHILLA

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet çdo mengjes.

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: