BIONIKE-DEFENCE ELIXAGE VELOURS R3 NUTRI-REGENERATIN CREAM

  BIONIKE-DEFENCE ELIXAGE VELOURS R3 NUTRI-REGENERATIN CREAM

  Referenca:

  7,300 Lekë

  Krem dite antirrudhe per lekura te thata dhe shume te thata

  Paketimi: 50 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Krem dite antirrudhe per lekura te thata dhe shume te thata. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.

  Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

  GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

  Vitaminat F, A, C, E: Nxisin sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues te fuqishem.

  Likopene: Fito-perberes me efekt te fuqishem antioksidues.

  Vaj jojoba dhe shea butter : Veti ushqyese, mbrojtese dhe rigjeneruese. Reduktojne brishtesine e lekures se maturuar, e forcojne ate dhe rigjenerojne sistemet e saj mbrojtjese.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikojeni kremin ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre, qafe dhe dekolte. Kombinojeni me DEFENCE ELIXAGE HUILE SÉRUM per nje efekt me te fuqishem.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: