Klorane Creme Camomille -Krem me kamomil për flokë biondë

  Klorane Creme Camomille -Krem me kamomil për flokë biondë

  Referenca:

  1,500 Lekë

  Krem me kamomil për flokë biondë 

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i përshtatshëm për flokë biondë. I pasur me ekstraktet e bimes se kamomilit ndihmon në ruajtjen e ngjyrës. Riparon flokët e dëmtuar nga faktorë të ndryshëm mjedisore, i ushqen dhe zbut ato.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, të larë paraprakisht, lihet 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: