ESI-Aloe Fresh Collutorio whitening
  • I Ri

ESI-Aloe Fresh Collutorio whitening

Referenca:

850 Lekë

Lares goje i formuluar nga nje kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial dhe zbardhues.

Sasia

 

Pagese e Sigurt

 

Transport i Shpejte

 

Cilesi e Garantuar

Falë ujit të oksigjenuar dhe Cetraria islandica parandalon zverdhjen e dhëmbëve, formimin e gurëzave, dëmtimet e dhëmbëve dhe halitozën pa ndikuar tek smalti. Ekstrakti i farave të grejpfrutit dhe xylitol parandalojnë shumimin bakterial, ndërsa Aloe Vera qetëson mukozat dhe gingivat.

Përdorimi: Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

Paketimi: 500 ml

Referencat specifike

16 produkte të tjerë në këtë kategori: