ESI-Aloe Fresh Collutorio
  • I Ri

ESI-Aloe Fresh Collutorio

Referenca:

800 Lekë

Lares goje i formuluar nga nje kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.

Sasia

 

Pagese e Sigurt

 

Transport i Shpejte

 

Cilesi e Garantuar

Larës goje i formuluar nga një kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Ky larës redukton gurzat, aromën e keqe të gojës, mbron mishrat e dhëmbëve dhe parandalon kariesin. Me shije mente.

Ekstrakti i farave të qitros, propolisi dhe xylitoli evitojnë shumëfishimin bakterial dhe favorizojnë një aromë të freskët goje. Aloe Vera ka veprim qetësues, antiinflamator, antibakterial dhe antiseptik.

Përdorimi: Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

Paketimi: 500 ml

Referencat specifike

16 produkte të tjerë në këtë kategori: