ESI-Acknes detergente
  • I Ri

ESI-Acknes detergente

Referenca:

1,620 Lekë
Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Sasia

 

Pagese e Sigurt

 

Transport i Shpejte

 

Cilesi e Garantuar

Larës në trajtë shkume, i butë dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, ne veçanti me lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike dhe pika të zeza. Pastron fytyrën nga yndyra, përgjegjëse për aknet, duke ruajtur ekuilibrin e duhur hidrolipidik dhe lë lëkurën të freskët dhe të butë.

PërdorimiTundeni para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël nga shkuma në fytyrë dhe qafë, masazhojeni butësisht me ujë të ngrohtë.

Referencat specifike

16 produkte të tjerë në këtë kategori: