Klorane – Shampo detoks me mente

  Klorane – Shampo detoks me mente

  Referenca:

  1,300 Lekë

  (Anti-Pollution Detox Shampoo)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Klorane shampo detoks me mente është një shampo me efekt freskues që pastron intensivisht skalpin e kokës dhe flokët që ekspozohen çdo ditë në ndotjen e ambientit. Eleminon papastërtitë duke respektuar balancën e skalpit të kokës. Mentja është përdorur prej shekujsh për vetitë e saj tonifikuese dhe rifreskuese. Menta Aquatica L. është e njohur për përqendrimin e lartë në polifenole me veprim antioksidant.

  Që nga aplikimi i parë, ofron një ndjesi të vërtetë freskie. I detoksifikuar, floku është i lehtë dhe plot shkëlqim. Me një formulë të biodegradueshme, është e përshtatshme për flokë natyrale ose të lyer.

  E testuar nën kontroll dermatologjik.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në flokë të lagur dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: