Dr. Dova – Shampo me rozmarinë

  Dr. Dova – Shampo me rozmarinë

  Referenca:

  3,000 Lekë

  Dr. Dova Shampo me rozmarinë 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Ndalon rënien e flokëve. Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Dr. Dova Shampo me rozmarinë 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Produkt që ndalon rënien e flokëve. Stimulon qarkullimin e gjakut duke nxitur mbirjen e flokëve të rinj.

  Efikasitet i lartë në dëndësimin, fortësimin, purifikimin dhe hidratimin e fibrave të flokëve në thellësi.
  Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

  Influencon në rritjen e shpejtë të flokëve në sajë të përbërësve bimore si Vitaminat B në kompleks, acidi Folik dhe Biotina.

  • Nuk ka efekte anësore, pa parabene, pa ngjyrues.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Përdoret si një shampo e përditshme në meshkuj dhe femra.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: