IRONORM 25 KAPSULA - WALLACE

  IRONORM 25 KAPSULA - WALLACE

  Referenca:

  1,080 Lekë

  Përmban hekur, acid folik, vitamina B1, B2, Nikotinamid dhe Vitaminë C

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  IRONORM 25 KAPSULA - WALLACE

  Përmban hekur, acid folik, vitamina B1, B2, Nikotinamid dhe Vitaminë C Ingredientë të tjerë: Vaj vegjetal, përzierje yndyrore, lecitinë, dyll, xhelatinë, glicerinë, tretësirë sorbitoli, sorbat kaliumi, oksid hekuri të zi, e kuqe karmini, oksid hekuri të verdhë, bioksid titani.
  Përdorimi: Si shtesë ushqimore para dhe gjatë shtatëzanisë: 1 kapsulë në ditë gjatë ngrënies.

  Për trajtimin e pamjaftueshmërisë së hekurit: 3 herë në ditë nga 1 kapsulë gjatë ngrënies së vakteve kryesore.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: