Frisomel Comfort 2 - qumesht 6+m ,400 gr, Easy Lid

  Frisomel Comfort 2 - qumesht 6+m ,400 gr, Easy Lid

  Referenca:

  1,290 Lekë

  Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti i lindjes.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti i lindjes.

  Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

  Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

  Frisolac Comfort 2 eshte nje fomule e vecante, qumesht i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave qe perj 6 muajsh.

  Ky qumesht permban Carob Bean Gum per te lehtesuar: Regurgitimin duke ulur indesksin e refliksit, numrin e reflukseve dhe ngarkesen acidike. konstipacionin dhe kolikat.

  Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

  Perberesit:  Prebiotike-GOS, LCPUFAs-DH-AA, nukleotide.

  Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

  Frisolac confort eshte formuluar per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe per te ruajtur nje sistem te shendetshem gastrointestinal.

  Sasia 400g

  mbi-6-muaj.jpg

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: