Klorane Bebe Creme Hydratante-Krem hidratues për fytyrën dhe trupin

  Klorane Bebe Creme Hydratante-Krem hidratues për fytyrën dhe trupin

  Referenca:

  1,600 Lekë

  Krem hidratues për fytyrën dhe trupin 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Krem hidratues për të porsalindur dhe fëmijë, për lëkurë normale dhe të thatë. I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin. Formulë e re, me 97% përbërës natyralë, me ekstrakte të kalendulës, të marrë nga kultura organike dhe pasuruar me vajra bimorë.

  Me aromë të butë dhe qetësuese, ky krem hidraton intensivisht, zbut dhe mbron lëkurën nga tharja. Tolerancë shumë e mirë pediatrike.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë të pastruar më parë dhe të thatë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: