Phyto – Phytodensia maskë volumizuese

  Phyto – Phytodensia maskë volumizuese

  Referenca:

  5,500 Lekë

   Rivendos shkelqimin
  Flokë plot volum dhe vitalitet
  Mbron dhe rivitalizon

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

   

  Përshkrimi i Produktit

  Me kalimin e kohës floku bëhet më i dobët, më fin, i dobët dhe pa shkëlqim. Phytodensia Mask është formular me një përzierje të bimës Vernonia dhe polifenoleve të rrushit për të stimuluar skalpin dhe të rikthyer bukurinë flokëve.
  Acidi hialuronik penetron deri në zemrën e fibrës së flokut dhe kolagjeni i akacias mbron kutikulën e flokut.

  – Rivendos shkelqimin
  – Flokë plot volum dhe vitalitet
  – Mbron dhe rivitalizon

  Përdorimi: Pas larjes me Phytodensia shampo, aplikoni një sasi të vogël në flokë. Shpërndajeni me një krehër nga rrënja te majat. Lëreni për 3 deri në 5 minuta. Shplajeni mirë. Përdoreni 1 deri 2 herë në javë

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: