JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM -Krem ushqyes per lekura te thata

  JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM -Krem ushqyes per lekura te thata

  Referenca:

  1,950 Lekë

  Krem ushqyes per lekura te thata dhe shume te thata - 40 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Krem ushqyes per lekura te thata dhe shume te thata.

  Ushqen, hidraton dhe zbut lekuren duke i kthyer asaj komfortin dhe shkelqimin.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Vaj kamelia - me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

  - Vaj Makadamia

  - Vaj Ulliri

  - Gjalp Shea

  - Glicerine vegjetale 

  - Vitamine E

  KESHILLA

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet ne mengjes dhe ne darke. 

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.


  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: