Chicco Biberon Fallco me Kuti Color 6-12m

  Chicco Biberon Fallco me Kuti Color 6-12m

  Referenca:

  800 Lekë
  Sipas moshës6-12 muaj
  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Biberon fallco i pajisur me nje unaze, lehtesisht i perdorshem. 

  E markes Chicco.

  I pershtatshem per femijet e moshave 6-12 muajsh.

  Projektuar posacerisht per te siguruar qarkullimin maksimal te ajrit

  Paketimi perfshin dy cope.

  Biberoni eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

  Materiali eshte silikon.

  Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: