Lierac Supra Radiance Double Peeling Mask-Maskë eksfoliuese dhe rigjeneruese

  Lierac Supra Radiance Double Peeling Mask-Maskë eksfoliuese dhe rigjeneruese

  Referenca:

  5,850 Lekë

  Maskë me veti eksfoliuese dhe rigjeneruese 75ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, që ka për qëllim të rigjenerojë lëkurën, ta tonifikojë atë dhe t’i japë shkëlqim. Mikrokristalet me origjinë vullkanike sigurojnë efektin eksfoliues mekanik. AHA (alfa-hidroxi acidet) sigurojnë efektin eksfoliues kimik. Maskës i është shtuar dhe acidi hialuronik, i cili mbush rrudhat dhe ushqen lëkurën. Rigjeneron lëkurën dhe i rikthen shkëlqimin e munguar.

  Përdorimi

  Rekomandohet të aplikohet një herë në javë. Maska vendoset në lëkurë të thatë, lihet për 5 minuta dhe masazhohet me lëvizje rrethore. Shpëlahet me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: