JOWAE OIL GEL CLEANSER -Pastrues fytyre ne forme vaji-xhel

  JOWAE OIL GEL CLEANSER -Pastrues fytyre ne forme vaji-xhel

  Referenca:

  1,680 Lekë

  Pastrues fytyre Jowae ne forme vaji-xhel-100ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Pastrues fytyre Jowae ne forme vaji-xhel
  Antioxidant Lumiphenol & Imperial Peony
  Per te gjithe tipet e lekures, edhe ato me te ndjeshme.

  Pastrues fytyre dhe i zones se syve me 99% perberes natyral.

  Pastron butesisht te gjithe llojet e make up( edhe atyre kundra ujit) dhe papastertite ambjentale

  Lekura eshte e bute dhe e relaksuar dhe shtresa hidrolipidike e ruajtur

  KESHILLA

  PERDORIMI

  Aplikohet ne mengjes dhe ne darke mbi fytyre te thate duke u masazhuar. Emulsionohet me pak uje dhe me pas shpelahet.

  Perberesit: 

  - Antioxidant Lumiphenols

  - Imperial peony

  - Jojoba oil

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: