Korff- Cure Make Up Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml

  Korff- Cure Make Up Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml

  Referenca:

  4,450 Lekë

  Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml

  6 NUANCA TE NDRYSHME

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim kremoz, që ushqen lëkurën tuaj, i rikthen shkëlqimin e humbur dhe ofron një mbulim perfekt për të gjithë ditën.

  Kombinimi i acidit hialuronik me vitaminën E zbehin rrudhat ekzistuese dhe parandalojnë formimin e rrudhave të reja.

  Pas një sërë përdorimesh lëkura rifiton hidratimin dhe shkëlqimin e humbur.

  Jo komedogjenik. Testuar dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe mërkur.

  Perdorimi

  Aplikojeni ne fytyren e pastruar ,mbas hidratuesit qe vendosni normalisht.

  i

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: