Phyto – Novathrix Shampo forcuese kundër rënies së flokëve

  Phyto – Novathrix Shampo forcuese kundër rënies së flokëve

  Referenca:

  2,100 Lekë

  Novathrix Fortifying Energizing Shampo 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Plotësues në trajtimin Phyto Novathrix shampo përgatit kokën për veprimin kundër humbjes së flokëve. E përbërë me lëndë aktive me origjinë bimore, si ekstrakti i Guaranës dhe Alga të kuqe, tonifikojnë skalpin e kokës, e forcojnë dhe i jep fibrës një efekt mbështjellës që jep një ndjesi të menjëhershme të flokëve më të fuqishëm.

  Shampo është e përshtatshme për të gjitha tipet e rënies së flokëve për femra dhe për meshkuj. Formula e re zëvendësuese e Phytologist Shampo – ndryshe nga Phytologist, Novathrix ndikon në një target biologjik të 16-të (proteina WNT), i cili ndikon në rritjen e flokëve.

  • Ekstrakti i Guaranës: efekt energjizues që i jep fortësi flokut
  • Ekstrakt Alge të kuqe: mbështjell flokun, i bën flokët më të trashë.
  • Ekstrakt Bishtkali: veti adstrigjente, rrit dhe ngadalëson rënien e flokëve.

  Për një veprim më të plotë duhet shoqëruar me ampulat Phyto Novathrix.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe shplajeni. Formulë e lëngshme, hidheni me kujdes!

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: