Klorane Creme Depilatoire Tres Douce -Krem depilues

  Klorane Creme Depilatoire Tres Douce -Krem depilues

  Referenca:

  1,500 Lekë

  Krem depilues 150ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Krem i përshtatshëm për largimin e qimeve në të gjitha zonat e trupit. Bën këputje të qimeve duke siguruar një proçes depilimi jo të dhimbshëm. Lehtësisht i aromatizuar.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në lëkurën e shëndoshë një sasi e vogël kremi dhe lihet për 6-8 minuta dhe më pas largohet nëpërmjet spatulës duke e shpëlarë dhe me ujë të ngrohtë të bollshëm. Të shmanget aplikimi në zonat e dëmtuara. Të mos shpëlahet me sapun apo të përdoret alkool pas heqjes së kremit.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: