Avene – Cleanance MAT Emulsion matifikues

  Avene – Cleanance MAT Emulsion matifikues

  Referenca:

  2,400 Lekë

  (Cleanance MAT Mattifying Emulsion)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Cleanance MAT emulsion është një trajtim matifikues dhe hidratues specifik për lëkurat e yndyrshme. Përbërësi aktiv Monolaurina kufizon hiperprodhimin e yndyrës ndërsa mikrokapsulat japin një efekt matifikues të menjëhershëm. Uji termal Avene qetëson dhe zbut lëkurën.

  Është një bazë e mirë make-up.

  Përdorimi: aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar më parë me një pastrues të gamës Cleanance.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: