Lierac Double Cleansing Balm in Oil-Pastrues vajor për lëkurë të thatë

  Lierac Double Cleansing Balm in Oil-Pastrues vajor për lëkurë të thatë

  Referenca:

  2,750 Lekë

  Pastrues vajor për lëkurë të thatë 120ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim në trajtë balsami që në kontakt me ujin shndërrohet në vaj e pastaj në qumësht, për pastrim me veprim të dyfishtë, në sipërfaqe dhe në thellësi:

  -në sipërfaqe – heq make-up-in dhe pastron lëkurën nga ndotësit e jashtëm

  -në thellësi – largon yndyrën dhe djersën e tepërt dhe eleminon qelizat e vdekura.

  Veprimi eksfoljues dhe pastrues arrihet në sajë të enzimave me veprim eksfoliues, kompleksit ”micro-magnet” që kap papastëritë dhe acidit laktik në përmbajtje.

  I pasur me acid hialuronik, me veprim hidratues dhe anti-age. Me vaj të kamelias me efekt zbutës dhe ekstrakt të zambakut të ujit me efekt mbrojtës.

  Aromë e freskët femërore, kombinim i jaseminit, gardenias së bardhë dhe lules së lotusit.

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë të thatë. Emulsifikohet me pak ujë, masazhohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: