Korff – Xhel pastrues për lëkura mikse dhe të yndyrshme

  Korff – Xhel pastrues për lëkura mikse dhe të yndyrshme

  Referenca:

  2,660 Lekë

  Purifying Cleansing Gel

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Xhel pastrues delikat për lëkura mikse dhe të yndyrshme. Produkt me një teksturë të freskët që pastron në thellësi dhe heq me lehtësi make up-in. I pasuruar me ekstrakte të Ganoderma lucidum lëkura është e butë dhe e lëmuar.

  Pa paraben , Pa SLSSLES

  I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

  I testuar për Nikel, Kobalt, Paladium dhe mërkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: