Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing-Serum anti-age absolut, korrigjues I të gjithë shenjave të moshës

  Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing-Serum anti-age absolut, korrigjues I të gjithë shenjave të moshës

  Referenca:

  14,980 Lekë

  Serum anti-age absolut, korrigjues I të gjithë shenjave të moshës. 30ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Fomulim, që depërton deri në shtresat më të thella të lëkurës dhe stimulon ADN-në duke nxitur rigjenerimin qelizor.

  Lëkura rifiton aftësinë për të sintetizuar kolagjenin, elastinën dhe acidin hialuronik. Kombinimi i acidit hialuronik (10%) me ekstraktet e orkidesë së zezë zbusin dhe ushqejnë lëkurën.

  Pas një sërë përdorimesh lëkura rifiton shkëlqimin dhe pamjen e saj rinore.

  Përdorimi

  Vendosen disa pika serumi në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe përhapen në mënyrë të njëtrajtshme. Mund të përdoret i vetëm ose i shoqëruar me kremin Premium Absolut.

  https://www.youtube.com/watch?v=7SwLVZC6hf4

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: