Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

  Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

  Referenca:

  1,700 Lekë

  Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo-200 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Shampo ideale për përdorim të përditshëm.

  E pasur me acid hialuronik që hidraton skalpin e kokës dhe nuk lejon tharjen e tij.

  Me efekt zbutës dhe shkëlqyes të flokëve.

  Pa paraben. Pa silikon. Pa fenoksietanol.

  KESHLLA

  Perdorimi

  Apliko një sasi të vogël në flokë të lagur, shkumoje dhe shpëlaje me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: