Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate-Trajtim dite dhe nate kundër njollave të lëkurës

  Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate-Trajtim dite dhe nate kundër njollave të lëkurës

  Referenca:

  6,550 Lekë

  Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim i dyfishtë, i përbërë nga dy formula, një trajtim dite dhe një trajtim nate, me qëllim korrigjimin dhe zhdukjen e njollave të errëta në lëkurë.

  Formula e ditës me efekt anti-oksidues dhe parandalues, përmban vitaminat E dhe B3.

  Formula e natës me efekt peeling dhe rigjenerues, përmban 7 hidroksi acide (acid glikolik, acid salicilik, acid laktik, acid piruvik, acid citrik, acid malik dhe acid tartarik), të cilët nxisin rigjenerimin qelizor dhe pakësojnë sasinë e melaninës në sipërfaqe të lëkurës.

  Me vetëm disa aplikime njollat zbehen dhe bëhen më pak të dukshme.

  Ekstraktet bimore në përmbajtje sigurojnë një aromë të lehtë dhe të këndshme.

  Përdorimi

  Formula e ditës aplikohet në mëngjes, në lëkurë të pastruar, duke evituar zonën rreth syve. Në darkë në të njëjtën mënyrë aplikohet formula e natës.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: