Avene – Hydrance Krem hidratues për lëkura të thata

  Avene – Hydrance Krem hidratues për lëkura të thata

  Referenca:

  3,100 Lekë

  (Hydrance Rich)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Hidratues i përditshëm, i pasur dhe zbutës. I formuluar me Cohederm, një kompleks aktiv i patentuar i cili krijon rezerva uji në lëkurat e dehidratuara, për një hidratim që zgjat.

  Falë kompleksit Cohederm, kremi hidratues Hydrance Rich:

  • Hidraton intensivisht lëkurat e ndjeshme të thata
  • Ofron qetësim duke formuar rezerva uji nën lëkurë

  Rezultati

  Tesktura kremoze ushqyese, e lë lëkurën të freskët pas aplikimit dhe ofron rehati, butësi dhe ndriçim që zgjat gjatë gjithë ditës. Lëkura është e hidratuar, freskia rivendoset, ditë pas dite.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër e të thatë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: