Klorane Anti-Dundruft Shampoo with Myrtle-Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm

  Klorane Anti-Dundruft Shampoo with Myrtle-Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm

  Referenca:

  1,300 Lekë

  Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim i përshtatshëm për të pakësuar dhe eleminuar zbokthin e yndyrshëm. I pasur me ekstrakte të bimës së mërsinës.

  Efektive që në përdorimin e parë, kjo shampo redukton zbokthin, riekuilibron skalpin, duke zbutur e ushqyer flokun.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: