BIONIKE-DEFENCE COLOR PRETTY TOUCH

  BIONIKE-DEFENCE COLOR PRETTY TOUCH

  Referenca:

  2,250 Lekë

  Puder kremoze dhe kompakte per ngjyrosjen e mollezave.

  Ju dhuron nje shkelqim natyral.

  E disponueshme ne 4 ngjyra.

  Paketimi: 5g 

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERBERJA

  Pluhurat e mikronizuar (talk, niseshte misri): pluhur me peshe te lehte dhe transparente, dhurojne nje ngjyre te mrekullueshme.
  Agjentet teksturizues: Mikro-pluhurat qe lehtesojne shperndarjen e produkteve mbi lekure pas aplikimit.
  Vitamina E: Mbron lekuren nga dehidratimi.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikojeni me ndihmen e furces BLUSHER BRUSH per nje perhapje me te mire.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: