Avene – Cleanance Hydra krem pastrues

  Avene – Cleanance Hydra krem pastrues

  Referenca:

  1,950 Lekë

  Për lëkurat e thara nga trajtimet për akne

  (Cleanance Hydra – Creme Lavante apaisante)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Fytyrë – Lëkura të irrituara dhe të thara nga trajtimet anti-akneike .

  Me tolerancë të lartë ajo i përshtatet ndjeshmërisë së lëkurave të irrituara dhe të thara duke i siguruar një higjienë të përkryer dhe duke favorizuar komfortin kutan. Pa paraben

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: