BIONIKE-DEFENCE CLEANSING MOUSSE -Shkume lares fytyre per lekure sensitive, normale dhe te thate

  BIONIKE-DEFENCE CLEANSING MOUSSE -Shkume lares fytyre per lekure sensitive, normale dhe te thate

  Referenca:

  1,700 Lekë

  Lares fytyre ne forme shkume per lekure sensitive, normale dhe te thate. Largon cdo papasterti nga lekura pa demtuar barrieren hidrolipidike te saj, duke e lene lekuren te bute e te hidratuar.

  Paketimi: 150 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Humektante: I jep shkumes nje trajte kremoze e cila ndihmon ne eleminimin e papastertive dhe makeup-it nga fytyra.

  Agjente pastrues te bute: Pastrojne lekuren butesisht dhe krijojne nje shtrese e cila e mbron lekuren.

  Uje i distiluar trendafili: Veti rigjeneruese dhe qetesuese.

  Vaj esencial kamomili nga Maroku: Vaj i nxjerre nga lulet e kamomilit te rritura ne Marok, me veti qetesuese per lekuren.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikoni shkumen ne lekure te lagur me levizje rrethore dhe me pas shpelajeni. Shmangni kontaktin me syte.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: