SHINE ON 7.3 BIONDO DORATO - BOJË FLOKËSH BIONIKE

  SHINE ON 7.3 BIONDO DORATO - BOJË FLOKËSH BIONIKE

  Referenca:

  1,600 Lekë

  E gjithe gama e bojrave BIONIKE -SHINE ON.
  E vecanta 1: PRODUKT NATYRAL
  E vecanta 2: SHITET VETEM NE FARMACI.
  E vecanta 3: NUK PERMBAN AMONIAK, REZORCINE, PARAFENILENDIAMINE, KONSERVANT, GLUTINE DHE NIKEL.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: