BIONIKE-DEFENCE COLOR LUMINIZER

  BIONIKE-DEFENCE COLOR LUMINIZER

  Referenca:

  2,300 Lekë

  Formulim kremoz, i bute i cili mbulon rrathet e zinj poshte syve dhe minimizon imperfeksionet e lekures.

  I disponueshem ne 3 ngjyra:

  101 porcelane ,102 Creme ,103 Caramel.

  Paketimi: 2 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Acid Hialuronik: Efekt hidratues.

  Agjent teksturizues: I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

  Faktore shkelqyes (Glow): Nje grup i veçante me antioxidante dhe qetesues.

  KESHILLA

  Perdorimi: Shtypni butonin ne fund te produktit dhe aplikojeni me furce poshte syve sipas nevojes.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: