BIONIKE-DEFENCE COLOR SUN TOUCH COMPACT BRONZING POWDER

  BIONIKE-DEFENCE COLOR SUN TOUCH COMPACT BRONZING POWDER

  Referenca:

  2,050 Lekë

  Puder kompakte e cila i jep efekt bronz fytyres

  Paketimi: 10 gr

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Puder kompakte e cila i jep efekt bronz fytyres.

  Mund te perdoret vetem per nje tonalitet natyral ose mbi makeup-in.

  E disponueshme ne 3 nuanca (202, 205, 206)

  Pluhura te mikronizuar (talk, niseshte misri): Kane peshe te lehte dhe transparente, i japin  njetrajtshmeri produktit.

  Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehteson shperndarjen e produkteve ne lekure pas aplikimit.

  Vitamina E: Mbron lekuren nga dehidratimi.

  KESHILLA

  Perdorimi: Merrni nje sasi te vogel te produktit me furcen me levizje rrethore. Aplikojeni ne fytyre duke u nisur nga qendra e fytyres, jashte.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: