DR. Ciccarelli – Spray deodorant per kembe

  DR. Ciccarelli – Spray deodorant per kembe

  Referenca: 0020

  650 Lekë

  Dr. Cicarelli spray deodorant për këmbë parandalon aromën e keqe të këmbëve dhe këpucëve.

  Përmban esencë të trumzës, me veprim rifreskues dhe dezinfektant. Ai parandalon aromën e keqe të djersës, lehtëson kruarjen dhe ndjesinë e djegies, mban këmbët e freskëta dhe të aromatizuara gjatë gjithë ditës.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Dr. Cicarelli spray deodorant për këmbë parandalon aromën e keqe të këmbëve dhe këpucëve.

  Përmban esencë të trumzës, me veprim rifreskues dhe dezinfektant. Ai parandalon aromën e keqe të djersës, lehtëson kruarjen dhe ndjesinë e djegies, mban këmbët e freskëta dhe të aromatizuara gjatë gjithë ditës.

  Praktike dhe e shpejtë, ajo mund të aplikohet direkt në këmbë ose në këpucë disa herë gjatë ditës.

  E testuar dermatologjikisht.

  0020

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: