Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging-Qumësht trupi riparues dhe hidratues,pas ekspozimit në diell

  Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging-Qumësht trupi riparues dhe hidratues,pas ekspozimit në diell

  Referenca:

  3,500 Lekë

  Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 150ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Qumësht i cili rigjeneron, ushqen lëkurën dhe i jep asaj ndjesi freskie.

  I përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Me ekstrakte të bimës Hamamelis në përmbajtje, të pasura me tanine, lëndë që i japin këtij formulimi vetinë të riparojë lëkurën e dëmtuar nga foto-plakja dhe njëkohësisht ta ushqejë atë. Omega 3 dhe 9 që vijnë nga bima e avokados kanë veti zbutëse dhe rigjeneruese. Peptidet aktivizuese të melaninës ruajnë ngjyrën për një kohë më të gjatë.

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë pas ekspozimit në diell.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: