Medel Face Brush-Furçë për pastrim të thellë të fytyrës

  Medel Face Brush-Furçë për pastrim të thellë të fytyrës

  Referenca:

  4,400 Lekë

  Furçë për pastrim të thellë të fytyrës

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Furça Medel është krijuar me qëllim që të pastrojë thellësisht lëkurën pa e irrituar atë dhe të veprojë kundër akneve.

  Pajisja e realizon funksionin e saj në sajë të vibrimit dhe pulsimit.

  Gjithashtu ka veti të stimulojë mikroqarkullimin.

  Furça është e pajisur me një led blu, i cili në sajë të vetisë antibakteriale trajton me shpejtësi aknet. Koha që nevojitet për t’u karikuar është 6 orë. Kundër ujit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Rekomandohet të përdoret 1-2 herë në javë. Mund të përdoret dhe gjatë kohës që jeni duke bërë dush

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: