Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

  Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

  Referenca:

  4,600 Lekë

  Krem anti-rrudhë, korrektues i shenjave të plakjes hormonale 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i krijuar për të kundërshtuar plakjen e lëkurës si pasojë e ndryshimeve hormonale.

  I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

  Ushqen lëkurën, i jep uniformitet dhe e bën të duket më e re. Rekomandohet te gratë gjatë menopauzës. Është pa phyto-estrogjen.

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: