Bioscalin – TricoAGE 45+ampula kundër rënies së flokëve anti-age

  Bioscalin – TricoAGE 45+ampula kundër rënies së flokëve anti-age

  Referenca:

  5,450 Lekë

  Ampulat për flokë Bioscalin TricoAGE 45+ 

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Ampulat për flokë Bioscalin TricoAGE 45+ janë trajtim ndihmues në veprimin kundër rënies dhe kundër moshës në rrënjë dhe në flokë, e cila përmban një përqendrim të trefishtë lëndësh aktive. Këto falë teknologjisë ekskluzive me veprim të zgjatur Triactiv, çlirohen gardualisht në 3 ditë.

  Veprim kundër rënies. Formula e ampulave Bioscalin ® TricoAGE 45+ përmban BioEquolo® , kompleksin e patentuar me ekstrakte të përzgjedhura të Ajuga Reptans dhe sojës së fermentuar, efektiv në luftimin ndaj rënies dhe dobësimit të flokëve.
  Veprimi kundër rënies së flokëve forcohet nga prania e  Biogenina ®, kompleks i patentuar që stimulon rrënjën e flokëve, duke zgjatur faqen e rritjes, dhe ka një veprim ushqyes dhe forcues në flokë.

  Veprimi anti-moshë: Falë ColorCare , një bashkim i ceramideve (substanca lipidike të ngjashme me ato gjenden në flokë) dhe antioksidanteve, Ampulat Bioscalin ® TricoAGE  45+  është një trajtim intensiv kundër shenjave të moshës në flokë që:

  • Rigjenerojnë flokët rivendosin barrierën mbrojtëse të flokut
  • Reduktojnë thinjat duke ndihmuar mbajtjen e ngjyrës natyrale

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikoni 1 ampulë çdo 3 ditë. Këshillohet një trajtim për 3 muaj. Produkti mund të përdoret në skalp të thatë ose të lagur pas larjes

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: