JOWAE MICELLAR CLEANSING WATER -Uje pastrues MICELLAR per fytyren dhe syte

  JOWAE MICELLAR CLEANSING WATER -Uje pastrues MICELLAR per fytyren dhe syte

  Referenca:

  1,680 Lekë

  Uje pastrues MICELLAR  per fytyren dhe syte-400 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Uje pastrues per fytyren dhe syte.

  I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

  Pastron dhe largon makiazhin duke i dhene lekures freski dhe shkelqim.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Imperial Peony - me veprim zbutes dhe qetesues

  - Glicerine vegjetale

  - Kopmlekse emoliente

  KESHILLA

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet ne mengjes dhe ne darke nepermjet nje diskete pambuku.

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: