Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness-Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse

  Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness-Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse

  Referenca:

  3,050 Lekë

  Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse 40ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formuluar posaçërisht për personat me lëkurë të ndjeshme, kuperoze, normale në mikse.

  Efekti pakësues i skuqjes vjen nga kombinimi i disa përbërësve me veti vazoprotektore dhe adstrigjente (rutina, ekstaktet e bimës së lajthisë dhe një tetrapeptid).

  Vitaminat dhe alfa glukani marrin pjesë në proçesin e homeostazës qelizore dhe i rikthejnë asaj komfortin e munguar. Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar klinikisht. Testuar për nikel, krom, bakër, mërkur dhe paladium. Jo komedogjenik. Pa ngjyrues. Pa parabenë. Hipoalergjik. Pa derivate të grurit. Pa parfum.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të thatë të pastruar paraprakisht. Masazhohet nga poshtë sipër deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: